شرکت رایا گستر مفتخر است از سال 1365 در زمینه ساخت قطعات جلوبندی اتومبیل با بکارگیری نیروهای متخصص و کار آمد و استفاده از ماشین آلات و دستگاههای پیشرفته و بهره گیری از آزمایشگاه های مجهز همچنان پیشگام و پیشتاز در این صنعت در خدمت جامعه می باشد. این واحد تولیدی سالهاست که دارای نظام تضمین کیفیت مبتنی بر استاندارد ISO 9000 بوده و علاوه بر اینکه در حال حاضر دارای گواهینامه BUREA VERITAS با تائید UKAS انگلستان می باشد. همچنین گام های مهمی نیز جهت بدست آوردن گواهینامه ISO TS برداشته است.

 

خط مشی كيفيت شرکت رایاگستر

خط مشی ما تولید قطعات خودرو با کیفیت مناسب، همراه با نوآوری مستمر و خدمات متمایز براساس نیازهای مشتریان می باشد، به منظور ارتقاء كيفيت محصولات خود، استاندارد ISO TS / 16949 : 2009 را الگوی سيستم مديريت كيفيت خود انتخاب نموده و بر آن اساس تمام سعی خود را جهت پیاده سازی این سیستم بکار می گیریم و در این راستا خود را متعهد به حفظ و تداوم تحقق اهداف ذيل مي نماییم :

افزایش سطح رضایتمندی مشتریان و ذینفعان
کاهش هزینه ها در جهت بهره وری و کاهش قیمت تمام شده محصولات
استقرار الزامات مشتریان در تمامی سطوح شرکت و برآورده کردن انتظارات آنها
بهبود مستمر در كليه فرآيندهای شركت در راستای تعالی سازمانی
ارائه محصولات با کیفیت، تحويل به موقع مواد و محصولات جدید
آموزش و ارتقا مهارت ها و توسعه منابع انسانی و اشاعه فرهنگ تولید با کیفیت
افزایش سهم شرکت دربازارهای رقابتی و صادرات
استفاده از ماشین آلات و تجهیزات به روز

بديهي است، اهداف فوق تنها در سايه تلاش، مشاركت و همفکری کارکنان متعهد، محقق می گردد. لذا مديريت شرکت از تمامی همکاران انتظار دارد، در جهت نيل به اهداف مورد نظر، ضمن همکاری و مشاركت صميمانه با مدیر کارخانه در پیاده سازی، اجرا و نگهداری سیستم مورد نظر، تمامی تلاش خود را مبذول نمایند.